SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Vaporesso Revenger 220W Kit Elektronik Sigara
Yeni Ürün
Hediyeli
419 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Smok Alien 220W Kit TFV8 Baby Beast Tank
Yeni Ürün
Hediyeli
375 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Smok V8 Baby Kit Elektronik Sigara
Yeni Ürün
Hediyeli
289 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Eleaf iStick Pico Kit 75W Elektronik Sigara
Yeni Ürün
Hediyeli
289 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Joyetech eGo AIO D22 Elektronik Sigara Kit
Yeni Ürün
Hediyeli
165 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Vaporesso Target Pro VTC 75W Starter Kit
Yeni Ürün
299 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Vaporesso Target Pro 75W Elektronik Sigara Kit
Yeni Ürün
Hediyeli
239 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Smok AL85 Elektronik Sigara Kit
Yeni Ürün
Hediyeli
319 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Vaporesso Tarot Mini Kit 80w Elektronik Sigara
Yeni Ürün
Hediyeli
329 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
Joyetech eGrip II Light Elektronik Sigara Kit
Yeni Ürün
Hediyeli
270 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme
İQOS İçin Karttuş Sigara Malboro Heets
Yeni Ürün
199 TL
'
+9 TL Kargo Kapıda Ödeme

Elektronik Sigara Elektronik Sigara Gerçekleri

Elektronik sigara ülkemizde çok fazla bilinen bir cihaz olmaması sebebiyle, bazı kimseler tarafından yalan ve sahtekarlık üzerine kurulu bir satış politikasıyla piyasaya sunulmaktadır. Bu yalanlara ve kent efsanelerine inanan müşteriler ise boşa para harcayarak mağdur duruma düştükleri gibi sağlıklarını tehlikeye atmaktadırlar.Tabiri caiz ise yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktadırlar.Şimdi elektronik sigara halkında doğru bilinen YALANLARI inceleyelim !


Elektronik Sigara Gerçekleri


Orijinal Likit & Sahte Likitler !


Piyasada Orijinal Dekang, Liqua vb. adı altında, plastik ya da cam kutularda bünyesindeki maddelerin ne olduğu belli olmayan birçok likit satılmaktadır. Bu maddeler sigara hazzı vermediği gibi sağlığınızı da tehlikeye atmaktadır.


Türkiye'de üretilen likitlere itibar etmeyiniz. 

Satın almak istediğiniz likitleri, üretici firmanın internet sitesinden kontrol etmelisiniz. Şişe ya da kutu resimlerini, orjinal sitesinde bulunan mg dşayetlerini ile satın almakta olduğunuz ürünün mg dşayetlerini kontrol etmeniz gerekmetedir.

Eğer satın almış olduğunuz likit sahte ise kullanmayın ve aldığınız firma ile iletişime geçerek iade edin. Sahte likit aldığınız firmaları şikayetvar vb sitelere ihbar ederek, bir diğer elektronik sigara kullanıcısının zarar görmesini engellemiş olursunuz.EVYAP LİKİTLERE DİKKAT !

Evde yapılan bünyesinde nelerin kullanıldığı  likitlere dikkat ediniz, sırf hoş kokusu hoş tadı sebebiyle sağlığınızı riske atmayınız. Litresi 10 tl olan gliserin mi , yoksa litresi150 tl olan gliserin mi içerisinde kullanılıyor bunlar oldukça önemli detaylardır. ARoma olarak gıda sektöründe bile kullanılamayan derece kalitesiz aRomalar mı kullanılıyor yoksa Avrupa Gıda Enstitulerince onaylı aRomalar mı kullanılıyor lütfen dikkat ! Dostlarınız ve güvendiğiniz kişiler dışında bilmediğiniz markaları ve evyap likitleri tercih etmeyiniz.!


Şikayet Var "Elektronik Sigara"Şikayet Var "Elektronik Sigara"


Elektronik sigara evet bu buhar üreterek sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık problemlerina neden olan birçok hastalığı engel olan cihaz ! Ülkemizde bazı siteler tarafından internet alışverişi bu ürün üzerinden su istimal edilmektedir. Lütfen ancak lütfen, alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com gibi problem çözüm sitelerinde, alışveriş yaptığınız sitenin adını yazarak arama yaptırınız. Çok  fazla problem bulunan sitelerden uzak durunuz alışveriş yapmayınız!


Kullanıcıların ne gibi problemler ile karşılaştıklarını okuyunuz. Mutlaka ile ilgili şikayet olmayan sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.! Sonra kutu içerisinden çıkan hıyar ile uğraşmayın, paranızın peşine düşmeyin ! Ayrıca telefon ya da e-posta ile ulaşamadığınız satıcıdan da alışveriş yapmayınız.


Elektronik Sigara Distribütörü Bayi Yalanı


"Elektronik Sigara Distribütörü – Bayi'' Yalanı !


Ülkemizde satışı henüz yasal olarak kabul edilmemiş, özel izne tabi olan bir ürünün distribütör, bayi ya da yetkili satıcı gibi ünvanlar adı altında satışının yapılabilmesi olası değildir. 


Takdir edeceğiniz gibi resmi olarak ithal edilemeyen bir ürünün distribütör, bayi ya da yetkili satıcı gibi pazarlama ve satış yapan şirketleri olamaz. Bu gibi şirketlerin tamamı hayal ürünüdür. !


2 Yıl Garanti Yalanı " 2 Yıl Garanti " Yalanı !


Eminim ilk duyduğunuzda kulağınıza çok güzel geliyordur. Bu gibi vaatlerde bulunan ve stoklarında yalnızca üç –beş adet ürün bulunan satıcılara ürünü satın aldıktan sonra ikinci kez ulaşamayacaksınız. 

Bildiğiniz gibi resmi olarak ithalatı olmayan bir ürünün garantisi de yoktur. Bu garantiyi veren satıcıya ürünü satın aldıktan sonra bir daha ulaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.


Elektronik Sigara Marka Yalanları


Elektronik Sigara ''Marka'' Yalanları !


Piyasadaki bazı pazarlama dehaları, sattıkları ürünlerin Almanya, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde üretildiğini öne sürüp insanları kandırmaktadır.

Unutulmamalıdır ki bu ülkelerde ne elektronik sigara fabrikası vardır, nede üretim yapılmaktadır. Elektronik sigara imalatının tamamı Çin’ de yapılmaktadır. Avrupa kuruluşlu olan bazı firmalarda ürünlerini Çin’ den temin etmektedirler. Kaliteli bir kaç marka adı verecek olursak Joyetech, Innokin , Aspire, Eliaf, eCig eu gibi…


Devamlılık İlkesi

Devamlılık İlkesi


Sürekli isim değiştiren ve mantar gibi türeyen, kopya içeriğe sahip ve internet site dizaynı açısından size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu siteler büyük olasılık ile dolandırıcılık için kurulmuş internet siteleridir.

Ürün temininde uzun zamandır var olan internet sitelerini tercih ediniz.


MARKALARIMIZ